Manuální zdvihací stůl WP 350KG

Kód: 1183510
10 890 Kč –1 %
xxx
10 890 Kč –1 % 10 800 Kč 8 925,62 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.10.2020

Tento manuální zdvihací stůl spolehlivě umožňuje pohyb a zvedání nákladu na úroveň stojanu, rampy nebo okraje vozidla. K dispozici je široká škála tohoto zboží.

Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE. 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZDVIHACI STUL TOR parkoff

Hydraulický zvedací stůl je určen pro zvedání nákladu a jeho pohybu.
Hydraulický zdvihací stůl je hydraulicky poháněný přístroj. Válec skrze systém nůžek zdvihne plošinu. Spouštění se provádí otevřením dvousměrného ventilu.
Mechanická konstrukce zdvihacího stolu se obvykle skládá z nosného rámu, silových diagonálních tyčí a pracovní plošiny. Podpěrný rám - svařovaná konstrukce, vyrobená s potřebným zatížením. Napínací diagonální síla pracuje na principu "nůžky". Pracovní plošina je rovná vodorovná plošina.
Hydraulický olej z hydraulického čerpadla přesune píst do hydraulického válce, který pohání tyče s úhlopříčkou, které se zase otvírají svisle a zvedají pracovní plošinu směrem nahoru. Když je plošina spuštěna, hydraulický olej proudí zpět do olejové nádrže.
Zdvihací stůl s výřezem lze použít uvnitř, na vodorovných plochách, aniž by došlo ke kolizím s jinými objekty. Stůl by neměl být používán v nebezpečných místech, kde jsou přítomny plyny, páry nebo prach hořlavých látek. Stůl lze použít v uzavřených prostorech (při teplotách od -5 až do +40°C).

Doplňkové parametry

Kategorie: Vybavení skladu
Záruka: 24
Hmotnost: 105 kg
Hmotnost, kg: 105
Výška zdvihu, mm: 1300
Nosnost, t: 0,35
Minimální výška, mm: 350
Celkové rozměry, mm: 900х510