Manuální zdvihací stůl WP 300KG

Kód: 1180310
7 500 Kč –3 %
manualni zdvihaci stul wp 500kg (1)
7 500 Kč –3 % 7 300 Kč 6 033,06 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.10.2020

Manuální zdvihací stůl značky TOR spolehlivě umožňuje pohyb a zvedání nákladu na úrovni stojanu, rampy nebo okraje vozidla. K dispozici je široká škála tohoto zboží.

Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZDVIHACI STUL TOR parkoff

Hydraulický zvedací stůl je určen pro zvedání nákladu a jeho pohybu.
Hydraulický zdvihací stůl je hydraulicky poháněný přístroj. Válec skrze systém nůžek zdvihne plošinu. Spouštění se provádí otevřením dvousměrného ventilu.
Mechanická konstrukce zdvihacího stolu se obvykle skládá z nosného rámu, silových diagonálních tyčí a pracovní plošiny. Podpěrný rám - svařovaná konstrukce, vyrobená s potřebným zatížením. Napínací diagonální síla pracuje na principu "nůžky". Pracovní plošina je rovná vodorovná plošina.
Hydraulický olej z hydraulického čerpadla přesune píst do hydraulického válce, který pohání tyče s úhlopříčkou, které se zase otvírají svisle a zvedají pracovní plošinu směrem nahoru. Když je plošina spuštěna, hydraulický olej proudí zpět do olejové nádrže.
Zdvihací stůl s výřezem lze použít uvnitř, na vodorovných plochách, aniž by došlo ke kolizím s jinými objekty. Stůl by neměl být používán v nebezpečných místech, kde jsou přítomny plyny, páry nebo prach hořlavých látek. Stůl lze použít v uzavřených prostorech (při teplotách od -5 až do +40°C).

Doplňkové parametry

Kategorie: Vybavení skladu
Záruka: 24
Hmotnost: 85 kg
Hmotnost, kg: 80
Výška zdvihu, mm: 900
Nosnost, t: 0,3
Minimální výška, mm: 300
Průměr kol, mm: 127
Celkové rozměry, mm: 815х500