Horizontální zvedací svěrka DHQA3-2, 3,2T, 0-45MM

Kód: 122323
Akce
4 300 Kč 3 553,72 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.10.2021

Horizontální svěrky DHQA se používají pro zvedání a přenášení listového materiálu ve vodorovné poloze. Většinou se používají alespoň ve dvojicích. Jsou velmi snadno ovladatelné a zajišťují spolehlivý a bezpečný pohyb nákladu. Tato svorka může fungovat nezávisle nebo v páru při zvedání velkorozměrových listů.

Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE. 

 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svěrka DHQ- parkoff katalog

Svorky horizontální používají se pro zvedání a přenášení listového materiálu ve vodorovné poloze. Sila stisknuti svorkami listů úměrná hmotnosti zvedaného zatížení. 
Určení vertikálních a horizontálních svorek pro listy je totožné. Současně konstrukce vertikální svorky má řadu rozdílů, z nichž hlavním je blokování a udržování zátěže ve svislé poloze třením tlakového jazýčku o povrch nákladu. Zvednutý list je ve svislé rovině. Tato zařízení se zpravidla používají při přesunu stejného druhu zboží.
Otočná svorka pro vertikální zvedání listů zajišťuje spolehlivý a bezpečný pohyb nákladu a je velmi snadno ovládaná. S tímto uchopovačem je také možné zvednout plech z vodorovné polohy díky otočnému mechanismu, který pak přivádí zátěž do svislé polohy. Mohou také vyzdvihnout rohy, kanálové tyče a I-nosníky pro police. Tato svorka může fungovat nezávisle nebo v páru při zvedání velkorozměrových listů.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Svěrky
Záruka: 24
Hmotnost: 8.2 kg
Hmotnost, kg: 8,2
Nosnost, t: 3,2
Tloušťka listu, mm: 0-45
Celkové rozměry, mm: 180х70х255