Horizontální zvedací svěrka DHQA2-40, 2T, 0-40MM

Kód: 12223
Akce
3 300 Kč 2 727,27 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.10.2021

Horizontální svěrky DHQA se používají pro zvedání a přenášení listového materiálu ve vodorovné poloze. Většinou se používají alespoň ve dvojicích. Jsou velmi snadno ovladatelné a zajišťují spolehlivý a bezpečný pohyb nákladu. Tato svorka může fungovat nezávisle nebo v páru při zvedání velkorozměrových listů.

Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE. 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svěrka DHQ- parkoff katalog

 

Tyto svorky se využívají pro zvedání a přenášení listového materiálu ve vodorovné poloze. Síla stisknutí svorkami listů úměrná hmotnosti zvedaného zatížení. Používají se ve dvojicích.
Určení vertikálních a horizontálních svorek pro listy je totožné. Současně konstrukce vertikální svorky má řadu rozdílů, z nichž hlavním je blokování a udržování zátěže ve svislé poloze třením tlakového jazýčku o povrch nákladu. Zvednutý list je ve svislé rovině. Tato zařízení se zpravidla používají při přesunu stejného druhu zboží.
Otočná svorka pro vertikální zvedání listů zajišťuje spolehlivý a bezpečný pohyb nákladu a je velmi snadno ovládaná. S tímto uchopovačem je také možné zvednout plech z vodorovné polohy díky otočnému mechanismu, který pak přivádí zátěž do svislé polohy. Mohou také vyzdvihnout rohy, kanálové tyče a I-nosníky pro police. Tato svorka může fungovat nezávisle nebo v páru při zvedání velkorozměrových listů.

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Svěrky
Záruka: 24
Hmotnost: 6 kg
Hmotnost, kg: 5,6
Nosnost, t: 2
Tloušťka listu, mm: 0-40
Celkové rozměry, mm: 175х68х245