Řehtačkový řetězový zvedák 1t 9m HSHZ1-9

Kód: 102194
ZDARMAZDARMA
973CFC9D36B664671F054B050FA46607
4 350 Kč 3 595,04 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Pákový ruční řetězový kladkostroj (nebo také řehtačkový zvedák) ze série HSH je ideálním pomocníkem pro zvedací, vázací a napínací práce. Lze jej používat ve vodorovné i svislé poloze při teplotách od -10 do +50°C. Své uplatnění nachází ve výrobních firmách, na stavbách a v dílnách.

Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ruční pákové kladkostroje HSH jsou určeny k mechanizaci zdvihacích a přepravních operací, ke zvýšení produktivity a bezpečnosti práce při montáži-demontáži, opravách různých zařízení, včetně jejich utahování a upevňování při přepravě.

Ozubený převod tohoto pákového kladkostroje značně snižuje námahu. Zajišťovací západky háků zase zvyšují bezpečnost použití.

Řehtačkový zvedák HSH se skládá ze dvou hnacích kotoučů, reduktoru s brzdou, řetězového kola, řetězu, řetězové brzdy, zátěžového řetězu a páky s pogumovanou rukojetí. Reduktor je dvoustupňový válcový převod s ozubenými koly.

Brzda je automatická kotoučová brzda s ráčnovým mechanismem a skládá se z náboje namontovaného na ozubeném hřídeli a z ráčnového kola. Ráčnové kolo je umístěno mezi třecími podložkami a je upevněno pomocí západky utažené pružinou.

Oba háky jsou vybaveny otočnými bezpečnostními držáky, čímž je vždy zajištěno, že se břemeno nemůže od kladkostroje odpojit.

 

Kompletní nabídku našich pákových ručních kladkostrojů naleznete ZDE.

 

Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ruční kladkostroje
Záruka: 24
Hmotnost: 15 kg
Hmotnost, kg: 14,4
Výška zdvihu, mm: 9000
Nosnost, t: 1,0