Ruční bubnový lanový naviják JHW 1T 40M

Kód: 11316
Novinka
10 990 Kč 9 082,64 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.3.2023

Manuální lanový naviják typu JHW je víceúčelový naviják určený pro průmyslovou aplikaci. Funguje jak v režimu otáčení rukojeti, tak v režimu oscilace. Zařízení je vybaveno třecím brzdovým mechanismem (zvedání a spouštění). Převodovka je zcela pokryta ochranným krytem. Navijáky JHW jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Původní vybavení zahrnuje 40-metrové lano. Určeno pro použití v průmyslových zařízeních s režimy střední a vysoké intenzity. Ruční navijáky typu JHW, který vyrábí společnost TOR Industries, splňují požadavky na kvalitu specifikované ve Směrnici 2006/42 / ES ze seznamu strojních dat strojů a zařízení a mají osvědčení CE.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

navijaky  JHW,FD,LHW, GR,VS-katalog PARKOFF

Ruční tažné navijáky modelu JHW jsou určeny pro přepravu nákladu, při použití těchto navijáků pro zvedání a spouštění nákladu je třeba si pamatovat, že u těchto navijáků se uvádí tažná síla a nosnost se rovná 75% tažné síly.
Navijáky nejsou určeny pro zvedání nebo přepravu osob.
Navijáky nejsou určeny pro práci v prostředí s nebezpečím požáru a výbuchu.
Navijáky jsou doporučené pro použití v průmyslových zařízeních pro práci se střední a vysokou intenzitou
Teplota okolí od -200 do +400C.
Je povoleno provozovat navijáky venku. Po skončení práce je nutné vysušit otevřené plochy navijáku, které nejsou chráněny mazivem.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ruční a elektrické navijáky
Záruka: 24
Hmotnost: 32 kg
Hmotnost, kg: 32
Nosnost, t: 1,0
Délka lana, m: 40
Průměr lana, mm: 8