Elektrický vysokozdvižný vozík 1500kg 3500mm WS15H-3500

Kód: 1008791
96 799 Kč –3 %
elektricky vysokozdvizny vozik 1500kg 2m ws15s ei 2000
96 799 Kč –3 % 93 897 Kč 77 600,83 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

WS15H je nejnovější generací vysokozdvižných vozíků WS, která přináší řadu vylepšení oproti starším modelům, včetně lepší manévrovatelnosti, nižší spotřeby energie a regulace rychlosti při zvedání a spouštění břemene.

Vysokozdvižný vozík WS15H představuje optimální volbu pro manipulaci s nákladem v různých průmyslových prostředích. Jeho pevná stavba a inovativní design zajišťují bezpečnou a efektivní práci s těžkými břemeny.

Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrický paletový zakladač 1500kg 3500mm WS15H-3500

   Vylepseni elektrickeho stohovace WS15H

S nosností až 1500 kg umožňuje tento vozík snadnou manipulaci s těžkými náklady v prostředích s omezeným prostorem. Bezpečnostní prvky, jako ochrana před převrácením a brzdy na obou kolech, zajišťují bezpečnou manipulaci i v náročných podmínkách.

WS15H je vybaven funkcemi zvyšujícími produktivitu a komfort operátorů, včetně plynulého zvedání a spouštění, ergonomické rukojeti s ovládacími prvky a informačního displeje s diagnostikou poruch.

Pohyb a zdvih vozíku jsou poháněny elektrickým motorem, který získává energii z kapacitní baterie. Baterie lze dobíjet pomocí integrované nabíječky připojené do standardní zásuvky s napětím 230 V. Jsou to uzavřené baterie typu AGM, které nevyžadují žádnou údržbu.

Díky své kvalitní konstrukci a moderním technologiím je tento vozík spolehlivým a dlouhodobým řešením pro manipulaci s nákladem ve vaší provozovně.

 

Tento univerzální vysokozdvižný vozík disponuje širokou škálou zdvihů (2000, 2500, 3000, 3300 a 3500 mm). Jedná se o plně elektrické vysokozdvižné vozíky, které najdou využití v různých průmyslových odvětvích a obchodních prostředích, a jsou navrženy pro manipulaci s paletami na rovném povrchu. Jsou ideální pro zdvih palet s otevřeným dnem nebo klecových vozíků. Významnou výhodou těchto vozíků je precizní ovladatelnost a manévrovatelnost. Díky své lehkosti, snadnému ovládání a kompaktním rozměrům si tento model získal přízeň našich zákazníků.

Snadne a pohodlne pouzivani stohovace WS15H

 

VYLEPŠENÍ

Vysokozdvižné paletové vozíky WS15H mají oproti starším modelům WS několik vylepšení. 

Vylepseni vzv WS15H (1)

     

VARIABILNÍ RYCHLOST

Jednou z hlavních novinek, které tento stohovač přináší, je možnost regulovat rychlost zdvihu. Díky proporcionálnímu ovládání se zvyšuje efektivita při přesném umístění palet a poskytuje lepší ovladatelnost ve srovnání s tradičním pevným nastavením rychlosti zdvihu a spouštění. Flexibilní regulace rychlosti pomocí proporcionálního ovládacího prvku zajišťuje plynulý, stabilní a bezpečný zdvih a snižuje spotřebu energie.

variabilni rychlost zdvihu a spousteni

 

 1. Proporcionální zdvih a spouštění

Optimalizace rychlosti zajistí klidné pohyby vzhůru a dolů, minimalizuje mechanické rázy a vibrace, šetrně umisťuje křehký náklad do regálů nebo na podlahu a redukuje hluk a vibrace.

 1. Vyrovnávací paměť při spouštění 

Při automatickém spouštění je použit "měkký start", což chrání náklad a snižuje hluk a vibrace při sestupu vidlí k zemi.

 1. Vysoká účinnost

Variabilní nastavení rychlosti poskytuje přesnou odezvu pro zdvih a spouštění nákladu, což snižuje čas potřebný k dokončení úkolu a zvyšuje produktivitu práce.

 1. Úspora energie

Díky variabilnímu nastavení rychlosti lze lépe reagovat na zátěž a výšku, což snižuje spotřebu energie a zlepšuje celkovou účinnost.

 1. Delší životnost 

Variabilní regulace rychlosti snižuje mechanické namáhání a tření, čímž prodlužuje životnost podvozku, stožáru a ložisek.    

 

KVALITNÍ KONSTRUKCE

Konstrukce elektrickeho paletovaveho voziku WS15H

   

RUKOJEŤ

Ergonomicky navržená dvojstranná ovládací rukojeť umožňuje snadné ovládání tohoto manipulačního zařízení. Všechny funkce zvedání a snižování nákladu lze pohodlně ovládat pomocí multifunkční hlavice ovladače, což umožňuje plnou koncentraci na manipulaci s břemenem.

Inteligentní multifunkční rukojeť je vybavena speciální konstrukcí, která umožňuje rychlou diagnostiku problémů, což usnadňuje servisní práce, zkracuje dobu oprav a snižuje náklady.

Provozní stav a diagnostika poruch jsou integrovány na displeji ovládací jednotky, což usnadňuje řešení problémů.

Displej elektrickeho zakladace

Rukojet WS15H

   

SNADNÁ ÚDRŽBA

Technologie sériové komunikace Technologie seriove komunikace

Komunikace mezi řídící pákou a řídícím systémem pomocí jednoho kabelového svazku. Toto řešení je jednoduché, odolné a stabilní. 

 • Nízké náklady na poprodejní servis
 • Rychlá a snadná diagnostika závad
 • Každý může být expertem

Snadna obsluha elektrickeho vzv

 

OBSAH BALENÍ: 

 • 1x vysokozdvižný vozík (bez palety)
 • 1x baterie
 • 1x integrovaná nabíječka 

   

VYUŽITÍ

 • při nakládce a vykládce na rampě
 • při nakládce a vykládce aut
 • ve skladech při ukládání palet do vysokých regálů
 • při přepravě materiálu ve výrobních halách
 • v maloobchodě
 • v logistice
 • ve spedičních agenturách 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrický zdvih i pojezd
Hmotnost: 592 kg
Vlastní hmotnost, kg: 592
Nosnost, t: 1,5
Výška zdvihu, mm: 3500
Baterie V / Ah: (12/71) x 2
Motor zdvihu, kW: 2,2
Motor pohonu, kW: 0,75
Typ brzdy: elektromagnetická
Délka vidlic, mm: 1150
Šířka vidlic, mm: 550
Minimální výška vidlic, mm: 90
Materiál kol: Polyuretan (PU)
Těžiště nákladu, mm: 600
Celková délka, mm: 1710
Celková šířka, mm: 820
Rychlost zdvihu bez zatížení, mm/s: 130
Rychlost zdvihu se zatížením, mm/s: 87
Cestovní rychlost bez zatížení, km/h: 4,5
Cestovní rychlost se zatížením, km/h: 4
Poloměr otáčení ,mm: 1490
Konstrukční výška, mm: 2235
Maximální výška, mm: 3935