Elektrický lanový naviják s dálkovým ovládáním YT-JZX-200/400-WIFI

Kód: 10048631
Značka: Parkoff
ZDARMAZDARMA
Elektrický lanový naviják s dálkovým ovládáním YT-JZX-200/400-WIFI
19 999 Kč 16 528,10 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Elektrický naviják YT-JZX z prémiové řady ohromuje svými minimálními rozměry, unikátním designem, lehkostí, snadnou instalací a spolehlivým použitím. S těmito navijáky překonáte veškeré překážky a získáte neuvěřitelnou sílu a výkon na vašem staveništi, domově, garáži, skladu atd. Co navíc dělá náš elektrický naviják tak výjimečným, je jeho bezdrátové dálkové ovládání, které umožňuje ovládání zdvihacího procesu z pohodlí vaší pracovní pozice.

Inovativní navíjecí zařízení YT-JZX přináší nepřekonatelnou snadnost použití, elegantní design a spolehlivost.

Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE a TÜV.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrický naviják YT-JZX z prémiové řady ohromuje svými minimálními rozměry, unikátním designem, lehkostí, snadnou instalací a spolehlivým použitím. S těmito navijáky překonáte veškeré překážky a získáte neuvěřitelnou sílu a výkon na vašem staveništi, domově, garáži, skladu atd. Co navíc dělá náš elektrický naviják tak výjimečným, je jeho bezdrátové dálkové ovládání, které umožňuje ovládání zdvihacího procesu z pohodlí vaší pracovní pozice.

Inovativní navíjecí zařízení YT-JZX přináší nepřekonatelnou snadnost použití, elegantní design a spolehlivost.

Tento naviják je certifikován nejen dle standardu CE, ale také obdržel prestižní certifikát TÜV, který je udělován kvalitním technickým řešením. Testy a zkoušky prokazují spolehlivost, bezpečnost použité technologie a dosažení nejvyšších standardů kvality. Certifikát TÜV představuje uznání kvality a důvěryhodnosti tohoto výrobku, který splňuje přísné normy a požadavky.

Co dělá náš elektrický naviják tak výjimečným?

DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ

Bezdrátové ovládání umožňuje obsluhovat naviják z vzdálenosti. Uživatel nemusí být vázán na připojený kabel, což mu poskytuje volnost pohybu a umožňuje ovládat naviják z různých pozic a úhlů. Navíc umožňuje operátorovi stát v bezpečném vzdáleném místě, zatímco naviják manipuluje s nákladem. To snižuje riziko nehod a zranění, protože uživatel není v blízkosti potenciálně nebezpečných oblastí.

Celkově lze říci, že bezdrátové dálkové ovládání zvyšuje efektivitu, bezpečnost a pohodlí při používání navijáku. Uživatel má větší kontrolu a flexibilitu při manipulaci s nákladem, což přispívá k lepšímu výkonu a snižuje riziko nebezpečných situací.

VYSOKÝ VÝKON

S naším jedinečným jednofázovým motorem napájeným 230V/50Hz můžete zvedat břemena do velkých výšek. To znamená, že můžete mít jistotu, že každý těžký náklad bude zdvižen bez úsilí a s maximální bezpečností.

JEDNODUCHÁ INSTALACE

Snadná instalace vám ušetří čas a úsilí. S jednoduchou strukturou a intuitivním designem můžete náš naviják snadno namontovat kamkoliv potřebujete. S pevným ocelovým závěsem a dalším ochranným hákem YT-JZX zajišťuje nejvyšší bezpečnost provozu a minimalizuje riziko nehod.

EFEKTIVITA

Zapomeňte na ztrátu energie a neefektivnost. Díky nově navrženému převodovému mechanismu dosahuje tento naviják vysoké účinnosti přenosu. S menším úsilím dosáhnete větších výsledků.

AUTOMATICKÉ NAVÍJENÍ

Tento unikátní a inovativní mechanismus pro automatické navíjení lana řeší problémy s poškozením, zamotáním a stlačením ocelového lana. Zajišťuje, že ocelové lano je pevně navinuto a zabrání nesprávnému stlačení a poškození, čímž výrazně zvyšuje bezpečnost.

Nové zařízení pro automatické navíjení lana a obracení směru provádí pravidelný posun lana a chrání tak lano před poškozením, čímž zvyšuje jeho životnost více než 5000krát.

SNADNÁ VÝMĚNA LANA

Při potřebě výměny lana není nutné demontovat bubnový navíječ ani celý stroj. Výměna lana je tedy rychlá a jednoduchá.

BEZPEČNOST

YT-JZX splňuje nejnovější evropské standardy. Je vybaven zařízením pro horní a dolní limitování polohy, což výrazně zvyšuje bezpečnost provozu.

Naviják má stupeň bezpečnosti IP 54, ED 20%, A1 8000 cyklů plného zatížení.

 

Tento přenosný elektrický lešenářský kladkostroj s kompaktní konstrukcí lze použít při různých zvedacích pracích, jako je stavba, na budovách, ve skladech, dolech, docích atd.

Objevte revoluční elektrický zvedák YT-JZX z řady Golden Series New Generation!

Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE.

.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické navijáky
Záruka: 24
Hmotnost: 45 kg
Hmotnost, kg: 45
Výška zdvihu, m: 38/19
Napájení,V: 230
Výkon, W: 1000
Nosnost, kg: 200/400
Rychlost zdvihu, m/min: 8/4
Průměr lana, mm: 4
Celkové rozměry, mm: 510x410x460