Řehtačkový zvedák HSH 2T 3M

Kód: 10223
Akce
4 925 Kč –18 %
Řehtačkový zvedák HSH 2T 3M
4 925 Kč –18 % 3 990 Kč 3 297,52 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
6.10.2023

Pákový ruční řetězový kladkostroj (nebo také řehtačkový zvedák) ze série HSH je ideálním pomocníkem pro zvedací, vázací a napínací práce. Lze jej používat ve vodorovné i svislé poloze při teplotách od -10 do +50°C. Své uplatnění nachází ve výrobních firmách, na stavbách a v dílnách.

Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ruční pákové kladkostroje HSH jsou určeny k mechanizaci zdvihacích a přepravních operací, ke zvýšení produktivity a bezpečnosti práce při montáži-demontáži, opravách různých zařízení, včetně jejich utahování a upevňování při přepravě.

Ozubený převod tohoto pákového kladkostroje značně snižuje námahu. Zajišťovací západky háků zase zvyšují bezpečnost použití.

Řehtačkový zvedák HSH se skládá ze dvou hnacích kotoučů, reduktoru s brzdou, řetězového kola, řetězu, řetězové brzdy, zátěžového řetězu a páky s pogumovanou rukojetí. Reduktor je dvoustupňový válcový převod s ozubenými koly.

Brzda je automatická kotoučová brzda s ráčnovým mechanismem a skládá se z náboje namontovaného na ozubeném hřídeli a z ráčnového kola. Ráčnové kolo je umístěno mezi třecími podložkami a je upevněno pomocí západky utažené pružinou.

Oba háky jsou vybaveny otočnými bezpečnostními držáky, čímž je vždy zajištěno, že se břemeno nemůže od kladkostroje odpojit.

 

Kompletní nabídku našich pákových ručních kladkostrojů naleznete ZDE.

 

Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE.

hshINFOGRAFIKA

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické a ruční kladkostroje
Záruka: 24
Hmotnost: 12.6 kg
Hmotnost, kg: 12,6
Výška zdvihu, mm: 3000
Nosnost, t: 2
Síla ramena, kg: 33,6
Rozměry, mm: 176x155x380